رنگ موی سون تایم

این رنگ مو حاوی 7 خاصیت که شامل روغن نارگیل ،روغن کنجد، روغن زیتون، روغن کرچک ، روغن بادام، نرم کننده و ویتامین c میباشد.

این رنگ مو حاوی7خاصیت که شامل روغن نارگیل ،روغن کنجد، روغن زیتون، روغن کرچک ، روغن بادام،نرم کننده و ویتامین c میباشد که رنگ شدن کامل مو را تضمین کرده واز سلامت موی شما مراقبت کرده و حالت نرمی و درخشندگی مو را حفظ می کند.

این محصول دارای 128 طیف رنگی  میباشد که میتوان با هم مخلوط کرده و به خوبی طیفهای نامحدودی از رنگها را به  دست آورد.این رنگ مو در تیوپهای 100میل عرضه می گردد.


ویژگیها 

1- پایداری و دوام رنگ مو

2-  مقاومت  در برابر رادیکالهای آزاد

3- حفاظت در برابر اشعه مادون بنفش 

4- خاصیت ترکیب شدن کامل

5- دارای نرم کننده بالا

6- شستشوی راحت

7- رنگهای درخشان

8- پوشش دهی کامل موهای خاکستری

9- رایحه دلپذیر

10-کاربرد راحت .


روش مصرف

رنگ مو را با اکسیدان سون تایم به نسبت 1 به 5/1 ترکیب نمائید (بطور مثال 50میلی گرم رنگ مو را با 75 میل اکسیدان ترکیب کنید) مخلوط آماده شده را از پشت سر وبه فاصله 3 سانتیمتر مانده به انتهای موها شروع و به طرف نوک موها بمالید  و پس از 10الی15 دقیقه مقدار دیگری از مخلوط تهیه شده را به ریشه مو بزنید و بگذارید 20 الی 30 دقیقه دیگر روی موها بماند . پس از مراحل فوق موها را با آب گرم بشویید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

این ها را هم ببینید

محصولات

اسپری موی سون تایم

اسپری حالت دهنده موی سرسون تایم حالت موهای شماراتثبیت نموده وبه آن درخشندگی وزیبایی خاص می بخشد. این اسپری حاوی پروویتامین B5 جهت آبرسانی وهیدراته

محصولات

دکوکرم سون تایم

کرم دکلره سون تایم با فرمولاسیون جدید و مواد اولیه مرغوب و استاندارد اروپایی با کیفیت عالی قادر است موها را به سهولت و بدون

عضو خبرنامه سون تایم شوید

آخرین اخبار و رویدادهای سون تایم و صنعت آرایشی بهداشتی را دریافت کنید

فروش

+98-21-88 170 930

ما کجاییم؟

تماس بگیرید

یک پیام ارسال کنید

info@7Timeco.com

سون تایم؛ زیبایی را به موهایتان هدیه کنید

کلیه حقوق محفوظ است © 1395

7time-logo-small