دکوکرم سون تایم

کرم دکلره سون تایم با فرمولاسیون جدید و مواد اولیه مرغوب و استاندارد اروپایی با کیفیت عالی قادر است موها را به سهولت و بدون ایجاد خشکی و شکنندگی روشن نماید.از این محصول می توان برای افرادی که دارای پوست یا موی حساس می باشند استفاده نمود.

روشن کردن ساقه موها: در یک ظرف غیر فلزی مقداری از کرم دکلره بریزید آن را با نسبت مناسب از کرم اکسیدان 9%(30حجمی)یا 12%(40حجمی) مخلوط نمایید . (پیشنهاد می گردد از نسبت 1:1 یا 5/1 :1 استفاده شود ) مخلوط را هم بزنید تا کرم یکنواختی به دست آید . از پشت سر به فاصله حدود 3 سانتیمتر مانده به ریشه موها شروع  و به طرف نوک موها بمالید. این مخلوط نباید با پوست سر تماس داشته باشد و در بسته بندی 250میل عرضه می شود. 

روشن کردن ریشه موها: در یک ظرف غیر فلزی مقداری از کرم  دکلره را بریزید آن را با نسبت مناسب از کرم اکسیدان    6%(20حجمی) مخلوط نمایید . مخلوط را با فرچه  بر روی ریشه موها بمالید و بسته به درجه روشن کنندگی دلخواه و جنس  مو 25 الی 60 دقیقه صبر کنید. پس از رسیدن رنگ مو به پایه دلخواه آن را با آب ولرم شستشو دهید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

این ها را هم ببینید

محصولات

اسپری موی سون تایم

اسپری حالت دهنده موی سرسون تایم حالت موهای شماراتثبیت نموده وبه آن درخشندگی وزیبایی خاص می بخشد. این اسپری حاوی پروویتامین B5 جهت آبرسانی وهیدراته

محصولات

دکوکرم سون تایم

کرم دکلره سون تایم با فرمولاسیون جدید و مواد اولیه مرغوب و استاندارد اروپایی با کیفیت عالی قادر است موها را به سهولت و بدون

عضو خبرنامه سون تایم شوید

آخرین اخبار و رویدادهای سون تایم و صنعت آرایشی بهداشتی را دریافت کنید

فروش

+98-21-88 170 930

ما کجاییم؟

تماس بگیرید

یک پیام ارسال کنید

info@7Timeco.com

سون تایم؛ زیبایی را به موهایتان هدیه کنید

کلیه حقوق محفوظ است © 1395

7time-logo-small