موم وکس خشابی سون تایم

این محصول با فرمول منحصر به فرد ، غنی از مواد سازگار با انواع پوست می باشد.موم  زنبور عسل موجود در آن نقطه ذوب را پایین آورده و حالت کشسانی به موم می دهد و موجب اپیلاسیون راحت تر شده و وجود ویتامین های A,E,D موجب حفظ رطوبت  پوست می گردد.

موم وکس خشابی سون تایم (آلوئه ورا) مخصوص موهای ضخیم

موم وکس سون تایم حاوی روغن زیتون و سرشار از عصاره آلوئه ورا و ویتامین های A,E می باشد که ضمن حذف موهای زائد ، موجب تضعیف ریشه مو و حفظ لطافت و نرمی پوست می گردد.

موم وکس خشابی سون تایم (ذغالی) لایه بردار

این محصول با فرمول جدید غنی از مواد سازگار با انواع پوست که مخصوص موهای ضخیم مناسب برای آقایان و بانوان می باشد . موم ذغالی سون تایم یک لایه بردار خوب برای تمامی پوستها می باشد و در بسته بندی 100 گرمی عرضه می شود.

روش مصرف: موم وکس  را در ظرف مخصوص درون هیتر یا آب گرم قرارداده تا ذوب شود وبه دمای مطلوب جهت مصرف برسد.موم وکس را در جهت رویش مو با استفاده از غلطک بالای ظرف روی پوست بکشید تا لایه نازکی از موم وکس روی پوست قرار گیرد سپس پد را روی پوست قرار داده و با دست مالش دهید و بعد ازچند دقیقه مکث در جهت عکس ریشه مومحکم بکشید. باقی مانده موم وکس را با استفاده از روغن مخصوص اپیلاسیون پاک کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

این ها را هم ببینید

محصولات

اسپری موی سون تایم

اسپری حالت دهنده موی سرسون تایم حالت موهای شماراتثبیت نموده وبه آن درخشندگی وزیبایی خاص می بخشد. این اسپری حاوی پروویتامین B5 جهت آبرسانی وهیدراته

محصولات

دکوکرم سون تایم

کرم دکلره سون تایم با فرمولاسیون جدید و مواد اولیه مرغوب و استاندارد اروپایی با کیفیت عالی قادر است موها را به سهولت و بدون

عضو خبرنامه سون تایم شوید

آخرین اخبار و رویدادهای سون تایم و صنعت آرایشی بهداشتی را دریافت کنید

فروش

+98-21-88 170 930

ما کجاییم؟

تماس بگیرید

یک پیام ارسال کنید

info@7Timeco.com

سون تایم؛ زیبایی را به موهایتان هدیه کنید

کلیه حقوق محفوظ است © 1395

7time-logo-small